info@maliktur.com head> head>

Hakkımızda

Hakkımızda

Malik turizm alanında hizmet vermektedir. Amacımız, her zaman hizmet kalitemizi bir adım ileriye götürerek, misafirlerimizin tatil keyfini tam anlamı ile yaşamalarını sağlamaktır.
Maliktur Vizyonu
Sunduğu hizmet ile misafirlere, çözüm ortaklarına ve çalışanlarına değer yaratarak Bölgenin lider Tur Operatörü olmak.
Maliktur Misyonu
Misafir memnuniyetinden ödün vermeden, kaliteli hizmetini sürdürebilir bir anlayış ile arttırmak. Misafirler için tercih edilen, çözüm ortakları ve çalışanlar için çalışılmak istenen bir acenta olmak.
Fark Noktalarımız

 • Mükemmeli isteriz.
 • İşimizde uzmanız.
 • Yenilikçi, yaratıcıyız. Sürekli gelişimi isteriz.
 • Ekip olarak çalışır, ekip olarak başarı sağlarız. Misafirimizi mutlu ederiz.
 • Kaliteli ürün ve hizmetler ile misafirimize fayda sağlarız.
 • Misafirimizi sesini dinleriz. Güvenilirliğimiz ile anılmak isteriz.
 • Açık ve dürüst ilişkiler kurarız.
 • Adil rekabet ederiz.
 • Verdiğimiz sözlere bağlı kalırız.
  Hizmet Birimlerimiz
 • Yurt İçi Departmanı
 • Yurt Dışı Departmanı
 • Kültür Departmanı

Tatil Satış Kanallarımız

 • Acentelerimiz Aracılığıyla,
 • Web Sitemiz Aracılığıyla,
  Tatil satın alma işleminizin tercih ettiğiniz bir diğer yolu da web sitemiz üzerinden satın alma kolaylığı... Online ortamlarda güvenli alışveriş yapabilmek için geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemi olan 3-D Secure ile güvenli tatil satın almanın hizmetinin sunulduğu web sitemizde, tatil satın alma işleminizi tamamladıktan sonra her türlü isteğinizi çağrı merkezimize dilediğiniz zaman aralığında bildirebilirsiniz.
 • Çağrı Merkezimiz Aracılığıyla,
  +90 850 309 2471 no’lu çağrı merkezimizde görev alan seyahat danışmanlarımız sayesinde ayrıntılı ürün bilgilerini çok kısa bir sürede öğrenebileceğiniz gibi, çok kolay bir şekilde tatil satın alma işlemini yapabileceksiniz. Çağrı merkezimiz teknolojik alt yapısı sayesinde sesli yanıt sistemiyle hızlı ve güvenilir bir şekilde rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Tatilinizi satın aldıktan sonra gerekli evraklar sistem üzerinden otomatik mail veya faks yoluyla tarafınıza, onayınız için iletiliyor.
  Bölge Hizmetlerimiz
  Acentemiz, kendi hizmet ve kalite anlayışı ile güler yüzlü, kendi alanında uzman, bulunduğu bölgeye ve tesise hakim, özel eğitimli ve tecrübeli tur liderleri eşliğinde vaat edilen hizmetleri eksiksiz, profesyonel an-layışla değerli misafirlerimize en güzel ve kaliteli tatil keyfini yaşatmak için çalışmaktadır. Acente temsilcilerimize, bulunduğunuz tesisteki info boardumuzda yer alan telefondan ulaşabilirsiniz.
  Uçak ile Ulaşımlarımız
  Uçak ile ulaşımlarımızda, partnerlerimizi kendi kalite anlayışımıza uygun olarak belirlemekteyiz. Pegasus Havayolları ve Türk Hava Yolları İstanbul kalkışlı uçak ile ulaşımlarımıza tatil,tur yörelerimize uçak ile ulaşım servislerimiz bulunmaktadır. İstanbul kalkışlı tarifeli seferlerle yapılan uçak ile ulaşım hizmetlerimizin yanı sıra, yaz dönemleri ve özel günlerde özel uçak organizasyonlarımız da bulunmaktadır. Amacımız sizi en kolay ve en hızlı şekilde en güzel tatil yörelerine ulaştırmaktır.
  Otobüs ile Ulaşımlarımız
  Maliktur, hizmet önceliklerinde yer alan, güvenli, konforlu ve huzurlu seyahate olanak sağlayan lüks otobüslerde, özel koltuklar, bilgisayar kontrollü klima ve iklim programlayıcısı, transfer görevlisi, seyahat esnasında ikram edilen soğuk-sıcak içecekler ve hafif menülerden oluşan zengin ikramları, en önemlisi, uzun yıllar direksiyon deneyimli profesyonel kaptan şoförleri ile misafirlerin unutamayacakları keyifli bir tatil,turgüvencesini sunmaktadır.
  Şirket Ünvanı: 
  BATTUR TURİZM SEY.SAN.VE.LTD.ŞTİ.
  Seyahat Acentası Adı: 
  Maliktur Seyahat Acentesi
  TÜRSAB Belge Numarası: 
  A Grubu – 6658
  Telefon : +90 850 309 2471 - +90 0242 999 13 07 - +90 544 314 24 71
  Adres: CUMHURİYET MAH. ABDİ İPEKÇİ CAD. AYDINOĞLU AP NO : 60/1 MURATPAŞA/ANTALYA
Mesajlar {{unread_count}}
... ile mesajlaş {{currentConversation.display_name}}
{{chat.display_name ? chat.display_name[0] : ''}}

{{chat.display_name}}

Siz: {{chat.last_message.content}}

{{chat.unread_count }}